Co by Vás kromě jídla mohlo zajímat

Jak někteří z Vás již tuší. Prostory jídelny a přípravny našich pochutin, byly navrženy a postaveny s ohledem na využití původních či nových ekologických materiálů s cílem šetřit i do budoucna naši Zemi. Dodavatel hliněných omítek, které Vás obklopují a podílejí se svými vlastnostmi na příjemném mikroklimatu vnitřního prostředí, o naší „růžové chaloupce“ zveřejnil příspěvek na svých...

 

„Kvalita z Hlinecka“

Naše vegetariánská jídelna se nově může pochlubit získanou ochrannou známkou „Kvalita z Hlinecka“, kterou získala dne 26.července 2014. Přijďte si „Kvalitu z Hlinecka“ sami vyzkoušet!

 
Pečeme rádi!

Pečeme rádi!

V Mandale pečeme skutečně rádi! Sháníte-li zdravější variantu Vašich oblíbených koláčů, dortů, bábovek či jiných zákusků, vše Vám vyrobíme či upečeme, nazdobíme a pěkně zabalíme. Přijďte se k nám informovat o bližších podrobnostech a cenách. Určitě nebudete litovat a potěšíte tak všechny své známé a blízké. My totiž pečeme s láskou! ;)

 
Stránky byly spuštěny

Stránky byly spuštěny

Dne 8. září 2010 byly spuštěny tyto internetové stránky, které jsou celé věnované vegetariánské jídelně Mandala v Hlinsku v Čechách. Kromě aktuálních jídelníčků zde naleznete všechny důležité informace a novinky + samozřejmě nesmí chybět kontaktní formulář (viz menu nahoře). Doufáme, že se Vám tu bude líbit a že nás přijdete v brzké době osobně navštívit! ;)