Warning: session_start(): open(/tmp/sess_l5ulfpntus29p1se3v8qklfu43, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /srv/webs/jidelnamandala.cz/wp-content/plugins/easy-contact/econtact.php on line 112 O Mandale « Jídelna Madala
 
Z našeho menu

Z našeho menu

 

Mandala je vegetariánská jídelna, která dbá na zásady zdravé stravy, 100% čerstvost použitých surovin a vaření s láskou.

Jelikož je pro nás pestrá strava větší výzvou, než trvalý jídelní lístek, nabízíme Vám každý pracovní den na výběr ze dvou odlišných jídel – snažíme se, aby jedna položka byla v duchu indické kuchyně (např. dhál, čapátý či kofty) a druhá navazovala na českou tradici (smažený květák, sójový guláš apod.).

Snídaně a obědy

Jelikož je Mandala jídelnou, má relativně omezenou otevírací dobu. Zaměřujeme se na dva denní chody – snídaně a obědy. Otevřeno máme každý pracovní den od 7:00 do 14:00.

Doplňkové zboží a nápoje

V naší stále nabídce je i řada pekárenských a cukrářských výrobků (např. buchty, dorty, zákusky).

K pití Vám můžeme nabídnout lahodnou kávičku, čaj či čerstvě vymačkanou šťávu z ovoce – tzv. „fresh“. Na každém stole vždy najdete karafu pramenité vody zdarma!

Další služby

Chcete u nás uspořádat oslavu, svatbu či soukromé večerní posezení s přáteli? Kontaktujte nás, prosím (viz odkaz v menu nahoře). Pro nás nic není překážkou!

Dále Vám nabízíme pečení zákusků a dortů dle Vašeho přání. Vše za přijatelné ceny. Informujte se, prosím, v naší jídelně. Děkujeme!

Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se, že i zdravá vegetariánská kuchyně může chutnat!

 
Warning: Unknown: open(/tmp/sess_l5ulfpntus29p1se3v8qklfu43, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0