Warning: session_start(): open(/tmp/sess_2am96r9m3u7l29dv1b4ge33gt5, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /srv/webs/jidelnamandala.cz/wp-content/plugins/easy-contact/econtact.php on line 112 Co by Vás kromě jídla mohlo zajímat « Jídelna Madala
 

Jak někteří z Vás již tuší. Prostory jídelny a přípravny našich pochutin, byly navrženy a postaveny s ohledem na využití původních či nových ekologických materiálů s cílem šetřit i do budoucna naši Zemi.

Dodavatel hliněných omítek, které Vás obklopují a podílejí se svými vlastnostmi na příjemném mikroklimatu vnitřního prostředí, o naší „růžové chaloupce“ zveřejnil příspěvek na svých internetových stránkách – http://www.picas.cz.

Na těchto stránkách můžete, kromě prostor, které již důvěrně znáte, můžete načerpat inspiraci  také z dalších realizací českého výrobce.

 
 
Warning: Unknown: open(/tmp/sess_2am96r9m3u7l29dv1b4ge33gt5, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0